Access Bars

Access Bars


Kdybych mohl skutečně vytvořit něco jako svou budoucnost, jaká by to byla? - Dr Dain Heer

Představte si, že život je plný nekonečných možností a vy jako v supermarketu vybíráte jen to, co je pro vás přínosem a přináší vám radost a lehkost bytí.

Představte si oblasti vašeho života, kde stagnujete, něco vám nejde, tlačíte na věc, abyste ji vyřešili, ale řešení nepřichází. Co když je možné, že existuje terapie, která bloky v řešení vašich záležitostí uvolní a lehkost, vyrovnanost, pohoda se stanou trvalou součástí vašich dalších dnů….

Představte si, že existuje metoda zvaná Access Bars® která je tak jednoduchá a zároveň tak účinná. Při této terapii nemusíte rozkrývat a sáhodlouze debatovat, stačí zadat téma a pokud nechcete, ani to ne. Pohodlně se uložíte na lehátko a terapeut přikládá své prsty na specifické body na hlavě. Těch bodů je celkem 32. Dokonalá kombinace práce s těmito body uvolní blokovanou energii, rozproudí ji a změní to, co vám již neslouží. Prakticky, jako když jste ve škole gumovali text (i tak se to dá popsat). Uvolní se prostor, nahlížení na váš život se změní a nové úhly pohledu napomohou změně, po které toužíte!


V čem Vám může Access Bars® přispět?

Jsi na manažerské pozici a neustálý stres a myšlenkami zaplněná hlava ti nedá spát?

Je toho na tebe moc? 

Stres, strach a starosti na denním pořádku? Uvolni trauma i přetížení!

Točíš se v bludném kruhu a cyklíš se ve stejném kole opakujících se událostí a nevíš jak z toho ven?

Zažíváš konflikty a pak si v hlavě jedeš vnitřní monology s těmi lidmi až z toho nemůžeš spát? 

Trápí tě migrény, či astma nebo alergie? 

Chceš se učit lehčeji?  Nebo máš před zkouškou? Zbav se únavy a vyčerpanosti, zvyš si životní energii!

Máš hyperaktivní dítě? Dyslektik, dysgrafik, dyskalkulik....kolik je těch diagnóz i v těchto případecha Access Bars pomáhá

Bolí tě někde? Chceš nastartovat samoléčebný proces, zrychlit hojení a rehabilitaci?

Jaké možnosti ti může přinést volba navštívit mne v salónu na terapii Access Bars®? 

Access Bars® je praktický proces, který uvolňuje spousty úhlů pohledu, které vás omezují v různých oblastech vašeho života a těla. 

Mezi tyto oblasti patří tělo, stárnutí, léčení, sexualita, peníze, radost, smutek, uvědomění, kontrola, kreativita a mnoho dalších. Jaké by to bylo mít více svobody ve všech těchto oblastech? 

Toto sezení je relaxačním a pečujícím procesem. V nejhorším se budete cítit jako po skvělé masáži. Ale v nejlepším případě se celý váš život změní v něco většího s naprostou lehkostí! Nejčastěji se uvádí, že přináší pocit hluboké relaxace, mnoho lidí usíná. Zpomalují se mozkové vlny a zároveň dochází k propojení a aktivaci určitých částí mozku. Některým lidem přicházejí obrazy, jiní vidí barvy nebo cítí v těle pocity, jako je mravenčení, teplo nebo chvění, někdo necítí nic. Každé sezení bude pokaždé jiné, i když budete opakovat se stejnou osobou. Nejlepší způsob, jak zjistit, jaké pro vás budou Access Bars®, je vyzkoušet si to na vlastní kůži! 

Jste ochotni dát si čas a prostor na to, abyste změnili svůj život? Rezervujte si Access Bars®

Pokud řešíte konkrétní problém, je vhodné absolvovat alespoň 3 sezení s odstupem, který si vy zvolíte.

Co dalšího je tu možné?Vše v životě ke mě přichází s lehkostí radostí a slávou!

Tereza 

Pohádala jsem se s přítelem, byla jsem celkem ve stresu i ze školy, kde jsem zatížena velkými nároky a učením.

Rozhodla jsem se absolvovat sezení Access Bars® u Iris a opravdu jsem byla překvapená, jak mi to pomohlo: myšlenky v hlavě se uklidnily, já zvládla situaci s přítelem lehce a hravě a ve škole mi to jde skoro samo. Díky za tuhle metodu. Ještě dlouho po sezení se cítím klidnější a vyrovnanější.

Markéta 

Děkuji, jsem více v pohodě, než dříve. Úlevu jsem pocítila hned po sezení u Iri. Uklidnila jsem se a v hlavě mám teď poměrně prázdno ohledně myšlenek týkajících se vztahu a vzájemných zrad. Cítím se optimističtěji a vidím naději na dobrý konec.

Marek

Odpor, vztek a naštvanost byly součástí mého běžného života. Bylo mi nanic, všechno mě štvalo a neuměl jsem si nijak pomoct. Poté mi kamarádka poradila Access Bars®, což bylo naprosto super rozhodnutí. Absolvoval jsem terapii již několikrát a i přesto, že chodím nepravidelně, vždycky mi narovná momentální vnímání života, rozhodnutí jsou snadnější. Dokonce mi terapie pomohla i zdravotně. Těsně před terapií jsem se nachladnul. Cítil jsem, že na mě něco leze. I to jsme během terapie zpracovali a já byl najednou na konci dne zdravý.

Lukáš 

Ahoj, opravdu ti moc děkuji za včerejšek! Inventuru jsem zvládl úplně v pohodě a ty události, které jsem prožil, mě už nestraší v hlavě. Mám zase radost! Cítím se vyrovnaný a v pohodě!