Aktuality

Čas, celkem relativní pojem…

tiktaktiktak... ten můj je vzácný,  nakládám s ním jako se zlatem. Ale objevuje se mi v salónu takový nešvar….nepřijít bez omluvy!

A to mě doprdele vážně štve!

Tak prosím zde je nová vyhláška: 

Pokud nepřijdeš bez řádné omluvy, alespoň 24 hodin předem, prosím počítej s tím, že tě požádám o platbu poloviny ceny z domluvené masáže na účet. Mohl tu totiž místo tebe být klient, který ocení uvolněný termín.  Moc děkuji za pochopení. 

Iris

6.4.2023

Dobrý den,

na Velký pátek 7.4.2023 bude salon otevřen, mám ještě pár volných termínů, pokud máte zájem neváhejte mne kontaktovat :-)

4.4.2023

Krásný prosluněný den,

přeji Vám všem touto cestou BÁJEČNÝ, RADOSTI PLNÝ, V LEHKOSTI PROŽITÝ ROK 2023,                    ať je NEJLEPŠÍM ROKEM VAŠEHO ŽIVOTA :-)

Z celého srdce Vám děkuji za přízeň a těším se na další shledávání v novém roce.

žijte krásné dny, Iris

1.1.2023

Krásný den,

ráda bych vás informovala o rozšíření nabídky dárkových poukazů. Jelikož se blíží Vánoce mílovými kroky, dohodla jsem se s tiskárnou a dotiskla poukazy. Nyní je nabízím v hodnotě 300, 500, 1000, 2000,- kč a jsou k dispozici i poukazy s prázdnou linkou bez částky, kde po dohodě s Vámi napíši hodnotu dárku :-) 

UPOZORŇUJI, ŽE POUKAZY MAJÍ PLATNOST 6 MĚSÍCŮ (v případě Vánoc platnost začíná Štědrým dnem 24.12. i kdybyste ho koupili 3. 11. při jiných příležitostech platí začátek dnem zakoupení.

Děkuji za pozornost, užívejte si krásný podzim

Iris


Dobrý den Vám všem, 

s potěšení Vám oznamuji, že jsem vyhověla Vašim četným žádostem a od pondělí 14.2.2022 je možné cokoliv ( tzn.: masáže, poukázky atd.) platit pomocí karty BENEFIT PLUS. 

Mějte krásné dny, Iris

13.2.2022


Krásný den,

již delší dobu lze u mne v salonu zažít masáž bambusovými hůlkami, případně baňkování. Tyto procedury  je možné i skombinovat s klasickou masáží. Pokud Vás oslovila tato varianta, neváhejte :-)

mějte krásné zimní dny

12.01.2022


Ahoj, 

zítra 7.10.2021 oslavím své 51. narozeniny a zároveň v tento den oficiálně začínám pracovat jako OSVČ. Rozhodla jsem se pro toto datum, protože tam vidím symboliku nového, které se zrodilo ve stejný den. Dovoluji si, Vám tímto oznámit, že Masážní Salon Queen Iris je tímto dnem oficiálně OTEVŘEN, živé vysílání z prvního zmáčknutí kliky bude na facebookové stránce. V salonu budu působit dle objednání, tedy si pište a volejte o volné termíny, s láskou, radostí a vděčností se Vám budu věnovat.

prší, je večer a já snad nebudu spát :-)

s vděčností Queen Iris

6. 10. 2021

Krásný den,

ráda bych Vás informovala, že Masážní salon Queen Iris, který měl původně být na Šedivci bude nakonec v Letohradě :-) no, člověk míní a okolnosti mění. Je to vtipné, dělat v jednou roce realizaci na dvou místech, ale jistě to mělo nějaký hlubší smysl, o tom nepochybuji. Již brzy se těším na setkávání s Vámi na adrese: Komenského 245 v Letohradě.

Užívejte dnů pozdního léta

Queen Iris

13.9.2021

Dobrý den, 

s radostí Vám oznamuji, že realizace salonu zdárně pokračuje a o otevření budete včas informováni. Prozatím Vám chci nabídnout možnost zakoupení dárkových poukazů ve výši 500,- 1000,- a 2000,- kč. Pro bližší informace mne neváhejte kontaktovat. 

Přeji Vám pěkné dny 

Queen Iris 

15.6.2021

Milí zákazníci,

bohužel salon nemohu vzhledem k nařízení Vlády ČR otevřít. Stále čekám na vyjádření hygieny atd. Takže i adresa zde uvedená je ke mě domů. Doufám, že se brzy situace obrátí k lepšímu a my se budeme moci setkávat bez omezení.

Těším se brzy na viděnou, mějte báječné dny!

Pokud máte jakýkoliv dotaz, neváhejte mne kontaktovat :-)

Queen Iris

1.3.2021