Nabídka

KLASICKÉ a RELAXAČNÍ MASÁŽE

Klasické masáži se říká též Švédská masáž, je vhodná prakticky pro každého. Zlepšuje krevní oběh, urychluje látkovou výměnu. Napomáhá k regeneraci organismu po fyzické námaze. Navrací kůži elasticitu. Udržuje člověka v dobré tělesné i psychické kondici. Působí relaxačně, uvolňuje napjaté, přetížené svalstvo, zmírňuje bolesti, omlazuje a zintenzivňuje oběh energie. Masérskými hmaty lze rozvolnit svalové bloky a ztuhliny a tím eliminovat bolesti. 

Lze skombinovat s bambusovými hůlkami, nebo přikládáním baněk.

Relaxační masáž je pomalá, jemná. Pokud si chcete opravdu odpočinout u tiché hudby, nechat se hýčkat, zredukovat hladinu stresu v této uspěchané době, je právě pro Vás tato masáž vhodná. 


BREUSSOVA MASÁŽ

Je to jemná, citlivá, energetická masáž zad a páteře, která výrazně uvolňuje tělesné, psychické i duševní blokády. Breussova masáž významným způsobem regeneruje a vyživuje meziobratlové ploténky a je tak klíčem k řešení mnoha problémů v pohybovém aparátu, obzvláště v oblasti kříže, beder i hrudníku. Podle Rudolfa Breusse neexistují zničené nebo opotřebené ploténky, ale pouze zdegenerované. A ty se dají pravidelnou masáží obnovit. 

Při masáži se používá třezalkový olej, který svými blahodárnými účinnými látkami velmi napomáhá regeneraci plotének a tím eliminuje bolesti zad. Ploténky při masáži mírně "nabobtnají", snižuje se napětí, a uvolňují se nervy, které vycházejí z páteřní oblasti do celého těla.

MASÁŽ PRO TĚHOTNÉ

relaxační laskavá masáž pro budoucí maminky, lze masírovat na židli v sedě, či na lůžku. Masážní tahy jsou jemné a uvolňující, pomáhají zmírnit napětí namáhaných zad a šíje, či ulevit nateklým nohám. Sama jsem maminkou třech dětí a vzpomínám zcela jasně, na nepohodlí, které jsem občas cítila s narůstajícím bříškem a nateklými kotníky. Mohu vám nabídnout kombinace masáží a to po dohodě s Vámi. Podstatné je, být v pořádku a ideálně návštěvu u mne v salonu konzultovat se svým gynekologem. Těhotenské masáže se provádí ve 2. a 3. trimestru.

ENERGETICKÁ MASÁŽ

Podporuje samoléčebný proces těla, uvolňuje a navozuje pocit zklidnění, mizí stres a napětí a nastává krásný pocit lehkosti a pohody. Někdy se při této masáži uvolňují emoce, klient se může rozplakat či rozesmát, někdo necítí nic a až později pocítí v běžném životě oživující účinky této blahodárné masáže. Pokud jste z daleka, mohu působit i na dálku, s radostí si napište o další informace.


LÁVOVÉ KAMENY

Masáž celého těla lávovými kameny je luxusní relaxační masáž vhodná pro každého zdravého člověka, který se chce nechat hýčkat teplem lávových kamenů a nechat na sebe působit účinné látky masážních olejů. Přikládáním a masírováním kameny ohřátými na 45-55°C se uvolňují bolavé a zatuhlé svalové partie, dochází k prokrvení tkání, následkem toho se odplavují odpadní látky buněčného metabolismu. Po masáži je vhodné relaxovat a vyhnout se fyzické námaze, také doporučuji zvýšit přísun tekutin, jelikož dochází k vylučování odpadní látek z organismu a právě dostatečným pitím vody nebo čaje podpoříte detoxikaci.


FACELIFT

Facelift - energetická masáž v kombinaci s drahými kameny
Víte že dlouhodobý stres, vztek, smutek i přepracování se podepisují na Vaši tváři?
Energetická masáž hlavy a obličeje společně s polodrahokamy uvolní napjaté svalstvo a obličej po ní jen září a rozkvete.
Dovol si prožít tuto jedinečnou proceduru a poznej její zázračnou moc.


MASÁŽ BAMBUSOVÝMI HŮLKAMI

Bambus symbolizuje sílu, plodnost, mládí, prosperitu a mír. A já Vám nabízím i tuto variantu masáže, bambusovými hůlkami, nebo v kombinaci s klasickou. Bambusová masáž uvolňuje energetické blokády těla, stimuluje krevní oběh a cirkulaci lymfy, odstraňuje bolesti páteře, uvolňuje napětí a ztuhlost svalů. Nedoporučuje se příliš štíhlým lidem.