Nabídka

KLASICKÉ a RELAXAČNÍ MASÁŽE

Klasické masáži se říká též Švédská masáž, je vhodná prakticky pro každého. Zlepšuje krevní oběh, urychluje látkovou výměnu. Napomáhá k regeneraci organismu po fyzické námaze. Navrací kůži elasticitu. Udržuje člověka v dobré tělesné i psychické kondici. Působí relaxačně, uvolňuje napjaté, přetížené svalstvo, zmírňuje bolesti, omlazuje a zintenzivňuje oběh energie. Masérskými hmaty lze rozvolnit svalové bloky a ztuhliny a tím eliminovat bolesti. 

Lze skombinovat s bambusovými hůlkami, přikládáním baněk nebo aplikací tělové svíce.

Relaxační masáž je pomalá, jemná. Pokud si chcete opravdu odpočinout u tiché hudby, nechat se hýčkat, zredukovat hladinu stresu v této uspěchané době, je právě pro Vás tato masáž vhodná. 


BREUSSOVA MASÁŽ

Je to jemná, citlivá, energetická masáž zad a páteře, která výrazně uvolňuje tělesné, psychické i duševní blokády. Breussova masáž významným způsobem regeneruje a vyživuje meziobratlové ploténky a je tak klíčem k řešení mnoha problémů v pohybovém aparátu, obzvláště v oblasti kříže, beder i hrudníku. Podle Rudolfa Breusse neexistují zničené nebo opotřebené ploténky, ale pouze zdegenerované. A ty se dají pravidelnou masáží obnovit. 

Při masáži se používá třezalkový olej, který svými blahodárnými účinnými látkami velmi napomáhá regeneraci plotének a tím eliminuje bolesti zad. Ploténky při masáži mírně "nabobtnají", snižuje se napětí, a uvolňují se nervy, které vycházejí z páteřní oblasti do celého těla.


LÁVOVÉ KAMENY

Masáž celého těla lávovými kameny je luxusní relaxační masáž vhodná pro každého zdravého člověka, který se chce nechat hýčkat teplem lávových kamenů a nechat na sebe působit účinné látky masážních olejů. Přikládáním a masírováním kameny ohřátými na 45-55°C se uvolňují bolavé a zatuhlé svalové partie, dochází k prokrvení tkání, následkem toho se odplavují odpadní látky buněčného metabolismu. Po masáži je vhodné relaxovat a vyhnout se fyzické námaze, také doporučuji zvýšit přísun tekutin, jelikož dochází k vylučování odpadní látek z organismu a právě dostatečným pitím vody nebo čaje podpoříte detoxikaci.


FACELIFT

Facelift - energetická masáž v kombinaci s drahými kameny
Víte že dlouhodobý stres, vztek, smutek i přepracování se podepisují na Vaši tváři?
Energetická masáž hlavy a obličeje společně s polodrahokamy uvolní napjaté svalstvo a obličej po ní jen září a rozkvete.
Dovol si prožít tuto jedinečnou proceduru a poznej její zázračnou moc.


TĚLOVÉ A UŠNÍ SVÍCE

Tělové a ušní svíce jsou kónického tvaru vyrobeny z 100% bavlny, včelího vosku, kurkumy a esenciálních olejů, jejich aplikace je vhodná téměř pro každého. Odstraňují bloky, působí na meridiánové dráhy, přispívají tím k obnově toku životní energie. Tělové svíčky lze také použít při masáži na bolavé či ztuhlé místo. Ušní svíce se používají zejména v oblasti obličeje a hlavy, například při bolesti dutin, zubu atd.


MASÁŽ BAMBUSOVÝMI HŮLKAMI

Bambus symbolizuje sílu, plodnost, mládí, prosperitu a mír. A já Vám nabízím i tuto variantu masáže, bambusovými hůlkami, nebo v kombinaci s klasickou. Bambusová masáž uvolňuje energetické blokády těla, stimuluje krevní oběh a cirkulaci lymfy, odstraňuje bolesti páteře, uvolňuje napětí a ztuhlost svalů. Nedoporučuje se příliš štíhlým lidem.